• Home Slide 02
  • Home Slide 03
  • Home Slide 01

Apartmány Na sjezdovce

Ubytování v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Na sjezdovce se nacházejí v krkonošském horském středisku Rokytnice nad Jizerou v nově postavené, stylové třípodlažní budově „Švadlenka“ přímo uprostřed sjezdovky skiareálu Horní Domky na Lysé hoře.

V nabídce máme apartmány Standard 60m2 a Deluxe 120m2 s nadstandardním vybavením a celkovou kapacitou 44 lůžek. Všechny apartmány jsou zařízené vkusným moderním nábytkem, kuchyňskou linkou, koupelnou, televizí, uzamykatelnou kójí na lyže nebo kola.

Rokytnice PlusV rámci slevové karty ROKYTNICE PLUS mají ubytovaní hosté možnost získat 10% slevu na skipasy ve Skiareálu Horní Domky.

 

Poloha je přímo ideální pro skutečně komfortní celodenní lyžování i pro letní turistiku a cykloturistiku.

Přímo u Chaty Švadlenka je otevřený Horský bar & restaurant Bigfood Garage, který nabízí kompletní denní servis, plnou penzi, polopenzi nebo pouze snídaně. U chaty je také možné grilovat či opékat na otevřeném ohni, děti se mohou zabavit na pískovišti nebo skluzavce. V letních měsících je dobrá dostupnost autem až k chatě, v zimě rolbou, skútrem nebo sedačkovou lanovkou. Parkovat lze pouze na placených parkovištích P1-P4 v areálu Horní Domky, nebo na placeném parkovišti u hotelu Starý Mlýn za fotbalovým hřištěm.

online kamery Švadlenka

Partneři

Československo.cz

Krkonoše lákají turisty v létě a díky sněhovým podmínkám hlavně v zimě. Nejvyšší hory Česka jsou připraveny na turisty v každém ročním období a mohou všem poskytnout požadovaný komfort. Chaty, chalupy, penziony i hotely v horském městečku - vyberete si podle vašeho vkusu na ubytování Rokytnice nad Jizerou. Spoustu dalších možností najdete na ubytování Krkonoše nebo v zimě vás bude možná zajímat přímo ubytování na sjezdovce.

Megaubytko.cz

Pokud si potřebujete odpočinout a načerpat nové síly, tak je dovolená v horách tou nejlepší volbou. Naše apartmány k pronájmu Vám nabízejí ideální polohu pro zimní i letní aktivity. Vyberte si to nejlepší ubytování Krkonoše a přijeďte k nám relaxovat. Ubytovací portál MegaUbytko.cz Vám naše apartmány doporučuje jako jedno z nejlepších ubytování Rokytnice nad Jizerou. Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.