U nás si vybere apartmán každý

Apartmány Standard

Apartmány Standard

60 m2 až pro 6 osob

Vkusně vybavené dvoupokojové apartmány s výborným výhledem z francouzských oken přímo na sjezdovku a téměř celé město Rokytnice nad Jizerou.

Více info »

Apartmány Deluxe

Apartmány Deluxe

120 m2 až pro 8 osob

Moderní prostorné jižně orientované, nadstandardně vybavené a důmyslně atypicky řešené až čtyřpokojové apartmány 4+KK pro náročnější klientelu, které se nacházejí v podkrovních prostorách budovy. Všechny apartmány jsou zařízené vkusným moderním nábytkem.

Více info »

Partneři

Československo.cz

Krkonoše lákají turisty v létě a díky sněhovým podmínkám hlavně v zimě. Nejvyšší hory Česka jsou připraveny na turisty v každém ročním období a mohou všem poskytnout požadovaný komfort. Chaty, chalupy, penziony i hotely v horském městečku - vyberete si podle vašeho vkusu na ubytování Rokytnice nad Jizerou. Spoustu dalších možností najdete na ubytování Krkonoše nebo v zimě vás bude možná zajímat přímo ubytování na sjezdovce.

Megaubytko.cz

Pokud si potřebujete odpočinout a načerpat nové síly, tak je dovolená v horách tou nejlepší volbou. Naše apartmány k pronájmu Vám nabízejí ideální polohu pro zimní i letní aktivity. Vyberte si to nejlepší ubytování Krkonoše a přijeďte k nám relaxovat. Ubytovací portál MegaUbytko.cz Vám naše apartmány doporučuje jako jedno z nejlepších ubytování Rokytnice nad Jizerou. Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.