• Restaurace 1
  • Restaurace 2
  • Restaurace 3

Horský bar & restaurant Bigfood Garage

Horský bar Bigfood nabízí kompletní denní servis, plnou penzi, polopenzi nebo pouze snídaně. Po celý den lze vybírat z našeho stálého jídelního lístku nebo z take-away variant. Večer připravují naši šéfkuchaři speciality na grilu či z udírny. Restaurace se v průběhu večera mění v příjemný bar, kde můžete posedět u krbu s lahvinkou kvalitního vína, nebo jen tak popít pár pivek s přáteli.

Bigfood Garage denně připravuje teplé polévky, vyhlášené hamburgery a cheeseburgery z hovězího krku, pravé americké Hot dogs s nakládanou cibulkou a jalapeños papričkami, vynikající uzená žebírka nebo skvělé hovězí beefsteaky z grilu. Každý víkend pak připravuje speciální degustační menu z grillu i udírny.

Možnost polopenze

  • Snídaně formou bufetu ... 150 Kč
  • Večeře (polévka, výběr ze dvou jídel, dezert nebo nápoj) ... 240 Kč
  • Děti do 10 let ... polovina

Rezervace

+420 603 951 206   |   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Restaurace 01
Restaurace 16
Restaurace 12
Restaurace 04
Restaurace 06
Restaurace 14
Restaurace 09
Restaurace 02
Restaurace 03
Restaurace 17
Restaurace 05
Restaurace 07
Restaurace 13
Restaurace 08
Restaurace 10
Restaurace 18
Restaurace 11
Restaurace 15

Partneři

Československo.cz

Krkonoše lákají turisty v létě a díky sněhovým podmínkám hlavně v zimě. Nejvyšší hory Česka jsou připraveny na turisty v každém ročním období a mohou všem poskytnout požadovaný komfort. Chaty, chalupy, penziony i hotely v horském městečku - vyberete si podle vašeho vkusu na ubytování Rokytnice nad Jizerou. Spoustu dalších možností najdete na ubytování Krkonoše nebo v zimě vás bude možná zajímat přímo ubytování na sjezdovce.

Megaubytko.cz

Pokud si potřebujete odpočinout a načerpat nové síly, tak je dovolená v horách tou nejlepší volbou. Naše apartmány k pronájmu Vám nabízejí ideální polohu pro zimní i letní aktivity. Vyberte si to nejlepší ubytování Krkonoše a přijeďte k nám relaxovat. Ubytovací portál MegaUbytko.cz Vám naše apartmány doporučuje jako jedno z nejlepších ubytování Rokytnice nad Jizerou. Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.