Na Švadlence se nudit nebudete

Horský bar & restaurant Bigfood Garage

Horský bar & restaurant Bigfood Garage

Horský bar Bigfood, který je hned vedle Chaty Švadlenka, nabízí kompletní denní servis, plnou penzi, polopenzi nebo pouze snídaně.

Více info »

Sauna

Sauna

Saunování je zdravá a dokonalá relaxace Vašeho organizmu po náročném sportovním dni.

Více info »

Grilování na horách

Grilování na horách

Přímo u Chaty Švadlenka je možné posezení s přáteli u grilování či opékání na otevřeném ohni.

Více info »

Okolí

Okolí

Blízké okolí Chaty Švadlenka nabízí velké množství aktivit - lyžování, turistiku po nádherných Krkonoších, cyklovýlety, ...

Více info »

Partneři

Československo.cz

Krkonoše lákají turisty v létě a díky sněhovým podmínkám hlavně v zimě. Nejvyšší hory Česka jsou připraveny na turisty v každém ročním období a mohou všem poskytnout požadovaný komfort. Chaty, chalupy, penziony i hotely v horském městečku - vyberete si podle vašeho vkusu na ubytování Rokytnice nad Jizerou. Spoustu dalších možností najdete na ubytování Krkonoše nebo v zimě vás bude možná zajímat přímo ubytování na sjezdovce.

Megaubytko.cz

Pokud si potřebujete odpočinout a načerpat nové síly, tak je dovolená v horách tou nejlepší volbou. Naše apartmány k pronájmu Vám nabízejí ideální polohu pro zimní i letní aktivity. Vyberte si to nejlepší ubytování Krkonoše a přijeďte k nám relaxovat. Ubytovací portál MegaUbytko.cz Vám naše apartmány doporučuje jako jedno z nejlepších ubytování Rokytnice nad Jizerou. Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.